Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 7. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, na jihu místy, jinde jen ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Svátek

Svátek má Libor

Aktuální teplota

23.7.2018 00:25

Aktuální teplota:

21,1 °C

Vlhkost:

60,1 %

Rosný bod:

13,1 °C

Navigace

Obsah

Dopravní spojení

Odjezdy autobusů z Líšťan do Loun a zpět od 10.12.2017 do 8.12.2018
Z Loun do Líšťan
V pracovní dny v době školního V pracovní dny o prázdninách
vyučování            
čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice
4:55 AN11 Bus Line Třeboc 4:55 AN11 Bus Line Třeboc
5:25 AN 12 Bus Line Pnětluky 5:25 AN 12 Bus Line Pnětluky
5:55 AN 11 Bus Line Třeboc 6:25 AN12 Bus Line Pnětluky
6:25 AN12 Bus Line Pnětluky 7:55 AN 11  Bus Line Ročov
6:55 AN11 Bus Line Solopysky 10:55 AN 11 Bus Line Třeboc
10:55 AN 11 Bus Line Třeboc 12:20 ul.Osvob. Lexa Rakovník
12:20 ul.Osvob. Lexa Rakovník 12:25 AN 12. Bus Line Pnětluky
12:25 AN 12 Bus Line Pnětluky 12:55 AN 11 Bus Line Třeboc
12:55 .AN11 Bus Line Třeboc 14:34 AN 12 Bus Line Pnětluky
13:25 AN 12 Bus Line Pnětluky 14:55 AN.11 Bus Line Třeboc
13:55 AN 11 Bus Line Třeboc 16:11 ul.Osvob. Lexa Ročov
14:34 AN 12 Bus Line Pnětluky 16:25 AN12 Bus Line Pnětluky
14:55 AN 11 Bus Line Třeboc 16:55 AN 11 Bus Line Třeboc
15:55 AN 11 Bus Line Třeboc 18:25 AN12 Bus Line Pnětluky
16:11 ul. Osvob. Lexa Ročov       18:50  AN 11  Bus Line Třeboc
16:25 AN12 Bus Line Pnětluky      
16:55 AN 11 Bus Line Třeboc      
18:25 AN12 Bus Line Pnětluky    
18:50 AN 11 Bus Line Třeboc    
           
V sobotu       V neděli a o svátcích
             
čas odjezdu stanoviště dopravce cil.stanice čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice
*12:05 AN 11 Bus Line Třeboc 10:55 AN 11 Bus Line Třeboc
     14:55 AN 11 Bus Line Třeboc 14:55 AN 11 Bus Line Třeboc
18:55 AN 11 Bus Line Třeboc ***18:55 AN 11 Bus Line Třeboc
             

*nejede 17.11.2018                          

*** nejede 24.12. a  31.12.2017

Z Líšťan do Loun

 
V pracovní dny v době V pracovní dny  
školního vyučování o prázdninách  
čas odjezdu jede z  dopravce čas odjezdu jede z  dopravce
4:55 Třeboce Bus Line 4:55 Třeboce Bus Line
5:05 Pnětluk Bus Line 5:05 Pnětluk Bus Line
5:55 Třeboce Bus Line 5:55 Třeboce Bus Line
6:25 Pnětluk Bus Line 6:25 Pnětluk Bus Line
6:55 Třeboce Bus Line 7:08 Rakovníka Lexa
7:08 Rakovníka Lexa 7:25 Pnětluk Bus Line
7:25 Pnětluk Bus Line 8:55 Ročova Bus Line
8:55 Ročova Bus Line 12:55 Třeboce Bus Line
12:55 Třeboce Bus Line 13:25 Pnětluk Bus Line
13:25 Pnětluk Bus Line 13:55 Třeboce Bus Line
13:55 Třeboce Bus Line 15:08 Rakovníka Lexa
14:25 Pnětluk Bus Line 15:25 Pnětluk Bus Line
14:55 Třeboce Bus Line 15:55 Třeboce Bus Line
15:08 Rakovníka Lexa 17:25 Pnětluk Bus Line
15:25 Pnětluk Bus Line          17:55 Třeboce Bus Line
15:55 Třeboce Bus Line      
16:55 Třeboce Bus Line      
17:25 Pnětluk Bus Line      
17:55 Třeboce Bus Line      
           
v sobotu     v neděli a o svátcích
čas odjezdu jede z  dopravce čas odjezdu jede z  dopravce
*7:14 Třeboce Bus Line     ** 8:54 Třeboce Bus Line
12:54 Třeboce Bus Line 12:54 Třeboce Bus Line
16:54 Třeboce Bus Line ****16:54 Třeboce Bus Line
* nejede 17.11.2018
**nejede 25.12.2017 a 1.1.2018

****nejede 24.12.2017

 prázdniny jsou od 23.12.2017 do 2.1.2018, 2.2.2018, od 5.2. do 11.2.2018,  od 29.3. do 30.3.2018, od 30.6.2018 do 2.9.2018, od 29.10. do 30.10.2018

 

A picture