Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 7. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Svátek

Svátek má Luboš

Aktuální teplota

15.7.2019 23:58

Aktuální teplota:

16,6 °C

Vlhkost:

65,8 %

Rosný bod:

10,2 °C

Navigace

Obsah

Dopravní spojení

Odjezdy autobusů z Líšťan do Loun a zpět od 9.12.2018 do 14.12.2019
Z Loun do Líšťan
V pracovní dny v době školního V pracovní dny o prázdninách
vyučování            
čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice
4:55 AN11   Třeboc 4:55 AN11   Třeboc
5:25 AN 12   Pnětluky 5:25 AN 12   Pnětluky
5:55 AN 11   Třeboc 6:25 AN12   Pnětluky
6:25 AN12   Pnětluky 7:55 AN 11    Ročov
6:55 AN11   Solopysky 10:55 AN 11   Třeboc
10:55 AN 11   Třeboc 12:20 ul.Osvob. Lexa Rakovník
12:20 ul.Osvob. Lexa Rakovník 12:25 AN 12.   Pnětluky
12:25 AN 12   Pnětluky 12:55 AN 11   Třeboc
12:55 .AN11   Třeboc 14:34 AN 12   Pnětluky
13:25 AN 12   Pnětluky 14:55 AN.11   Třeboc
13:55 AN 11   Třeboc 16:11 ul.Osvob. Lexa Ročov
14:34 AN 12   Pnětluky 16:25 AN12   Pnětluky
14:55 AN 11   Třeboc 16:55 AN 11   Třeboc
15:55 AN 11   Třeboc 18:25 AN12   Pnětluky
16:11 ul. Osvob. Lexa Ročov       18:50  AN 11    Třeboc
16:25 AN12   Pnětluky      
16:55 AN 11   Třeboc      
18:25 AN12   Pnětluky    
18:50 AN 11   Třeboc    
           
V sobotu       V neděli a o svátcích
             
čas odjezdu stanoviště dopravce cil.stanice čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice
*12:05 AN 11   Třeboc 10:55 AN 11   Třeboc
     14:55 AN 11   Třeboc 14:55 AN 11   Třeboc
18:55 AN 11   Třeboc 18:55 AN 11   Třeboc
             

*nejede 6.7. a 28.9.2019                         

 

Z Líšťan do Loun

 
V pracovní dny v době V pracovní dny  
školního vyučování o prázdninách  
čas odjezdu jede z  dopravce čas odjezdu jede z  dopravce
4:55 Třeboce   4:55 Třeboce  
5:05 Pnětluk   5:05 Pnětluk  
5:55 Třeboce   5:55 Třeboce  
6:25 Pnětluk   6:25 Pnětluk  
6:55 Třeboce   7:08 Rakovníka Lexa
7:08 Rakovníka Lexa 7:25 Pnětluk  
7:25 Pnětluk   8:55 Ročova  
8:55 Ročova   12:55 Třeboce  
12:55 Třeboce   13:25 Pnětluk  
13:25 Pnětluk   13:55 Třeboce  
13:55 Třeboce   15:08 Rakovníka Lexa
14:25 Pnětluk   15:25 Pnětluk  
14:55 Třeboce   15:55 Třeboce  
15:08 Rakovníka Lexa 17:25 Pnětluk  
15:25 Pnětluk            17:55 Třeboce  
15:55 Třeboce        
16:55 Třeboce        
17:25 Pnětluk        
17:55 Třeboce        
           
v sobotu     v neděli a o svátcích
čas odjezdu jede z  dopravce čas odjezdu jede z  dopravce
*7:14 Třeboce             8:54 Třeboce  
12:54 Třeboce   12:54 Třeboce  
16:54 Třeboce   16:54 Třeboce  
* nejede 6.7. a 28.9.2019
 

 

 prázdniny jsou  od 11.2. do 17.2.2019,  18.4.2019, od 29.6.2019 do 1.9.2019, od 29.10. do 30.10.2019

 

A picture