Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 8. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, ojediněle bouřky, na Moravě a ve Slezsku skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C, na Moravě a ve Slezsku 26 až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Svátek

Svátek má Jáchym

Aktuální teplota

16.8.2017 23:33

Aktuální teplota:

18,2 °C

Vlhkost:

80,7 %

Rosný bod:

14,8 °C

Navigace

Obsah

Dopravní spojení

Odjezdy autobusů z Líšťan do Loun a zpět od 11.12.2016 do 9.12.2017
Z Loun do Líšťan
V pracovní dny v době školního V pracovní dny o prázdninách
vyučování            
čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice
4:55 AN11 Bus Line Třeboc 4:55 AN11 Bus Line Třeboc
5:25 AN 12 Bus Line Pnětluky 5:25 AN 12 Bus Line Pnětluky
5:55 AN 11 Bus Line Třeboc 6:25 AN12 Bus Line Pnětluky
6:25 AN12 Bus Line Pnětluky 7:55 AN 11  Bus Line Ročov
6:55 AN11 Bus Line Solopysky 10:55 AN 11 Bus Line Třeboc
10:55 AN 11 Bus Line Třeboc 12:20 ul.Osvob. Lexa Rakovník
12:20 ul.Osvob. Lexa Rakovník 12:25 AN 12. Bus Line Pnětluky
12:25 AN 12 Bus Line Pnětluky 12:55 AN 11 Bus Line Třeboc
12:55 .AN11 Bus Line Třeboc 14:34 AN 12 Bus Line Pnětluky
13:25 AN 12 Bus Line Pnětluky 14:55 AN.11 Bus Line Třeboc
13:55 AN 11 Bus Line Třeboc 16:11 ul.Osvob. Lexa Ročov
14:34 AN 12 Bus Line Pnětluky 16:25 AN12 Bus Line Pnětluky
14:55 AN 11 Bus Line Třeboc 16:55 AN 11 Bus Line Třeboc
15:55 AN 11 Bus Line Třeboc 18:25 AN12 Bus Line Pnětluky
16:11 ul. Osvob. Lexa Ročov       18:50  AN 11  Bus Line Třeboc
16:25 AN12 Bus Line Pnětluky      
16:55 AN 11 Bus Line Třeboc      
18:25 AN12 Bus Line Pnětluky    
18:50 AN 11 Bus Line Třeboc    
           
V sobotu       V neděli a o svátcích
             
čas odjezdu stanoviště dopravce cil.stanice čas odjezdu stanoviště dopravce cíl.stanice
*12:05 AN 11 Bus Line Třeboc 10:55 AN 11 Bus Line Třeboc
     14:55 AN 11 Bus Line Třeboc 10:55 AN 11 Bus Line Třeboc
***18:55 AN 11 Bus Line Třeboc *18:55 AN 11 Bus Line Třeboc
             

*nejede 24.12.2016 a 28.10.2017                       

*** nejede 24.12. a  31.12.2016

Z Líšťan do Loun

 
V pracovní dny v době V pracovní dny  
školního vyučování o prázdninách  
čas odjezdu jede z  dopravce čas odjezdu jede z  dopravce
4:55 Třeboce Bus Line 4:55 Třeboce Bus Line
5:05 Pnětluk Bus Line 5:05 Pnětluk Bus Line
5:55 Třeboce Bus Line 5:55 Třeboce Bus Line
6:25 Pnětluk Bus Line 6:25 Pnětluk Bus Line
6:55 Třeboce Bus Line 7:08 Rakovníka Lexa
7:08 Rakovníka Lexa 7:25 Pnětluk Bus Line
7:25 Pnětluk Bus Line 8:55 Ročova Bus Line
8:55 Ročova Bus Line 12:55 Třeboce Bus Line
12:55 Třeboce Bus Line 13:25 Pnětluk Bus Line
13:25 Pnětluk Bus Line 13:55 Třeboce Bus Line
13:55 Třeboce Bus Line 15:08 Rakovníka Lexa
14:25 Pnětluk Bus Line 15:25 Pnětluk Bus Line
14:55 Třeboce Bus Line 15:55 Třeboce Bus Line
15:08 Rakovníka Lexa 17:25 Pnětluk Bus Line
15:25 Pnětluk Bus Line          17:55 Třeboce Bus Line
15:55 Třeboce Bus Line      
16:55 Třeboce Bus Line      
17:25 Pnětluk Bus Line      
17:55 Třeboce Bus Line      
           
v sobotu     v neděli a o svátcích
čas odjezdu jede z  dopravce čas odjezdu jede z  dopravce
*7:14 Třeboce Bus Line     ** 8:54 Třeboce Bus Line
12:54 Třeboce Bus Line 12:54 Třeboce Bus Line
****16:54 Třeboce Bus Line 16:54 Třeboce Bus Line
* nejede 24.12.2016 a 28.10.2017
**nejede 25.12.2016 a 1.1.2017

****nejede 24.12.2016

 prázdniny jsou od 23.12.2016 do 2.1.2017, 3.2.2017, od 13.3. do 19.3.2017,  13.4.2017, od 1.7.2017 do 3.9.2017, 26.10. do 27.10.2017

 

A picture